سوالات متداول


مشتریان


 • 1- چطور ثبت سفارش کنم؟

  با مراجعه به سایت آرایشگاه مورد نظر یا از طریق جستجو در اپلیکیشن میتوانید اطلاعات آرایشگاه خود را مشاهده و از طریق گزینه «رزرو وقت» و وارد کردن شماره تلفن همراه و زمان مورد نظر وقت را رزرو کنید.

 • 2- چرا امکان رزرو وقت وجود ندارد؟

  مدیر آرایشگاه میتواند روز هایی را تعطیل یا رزرو آنلاین را به کلی غیر فعال نماید. در اینصورت برای رزرو بهتر است با تلفن آرایشگاه تماس بگیرید.

 • 3- چرا امکان رزرو نقدی برای تمامی آرایشگاه ها امکان ندارد؟

  تمامی آرایشگاه ها به صورت پیشفرض امکان پرداخت نقدی«حضوری» را دارند ولی مدیر آرایشگاه میتواند مشتریان را ملزم به پرداخت الکترونیکی نماید.


آرایشگران


 • 1- تایم بوکر چیه؟

  تایم بوکر سرویس رزرو وقت آنلاین است که خدمات سامانه رزرو، وبسایت و معرفی آرایشگاه ها را انجام میدهد. خدمات ابتدایی به صورت رایگان انجام میشود و در صورت نیاز میتوانید با پرداخت مبلغی اندک در بازه های یکساله از تمامی امکانات برخوردار شوید. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید از بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

 • 2- صفحه اختصاصی چیست؟

  پس از ثبت نام آرایشگاه، صفحه ای به ادرس «saloon_id.timebooker.ir» ایجاد میشود که مشتریان میتوانند از طریق این صفحه اطلاعات آرایشگاه، گالری تصاویر، همکاران و... را ببینند و رزرو آنلاین را انجام دهند. این آدرس در داشبورد شما موجود است.

 • 3- اپلیکیشن آرایشگران چیست؟

  برای ارتباط آسانتر با تایم بوکر به جای استفاده از نسخه وب میتوانید از اپلیکیشن آرایشگران استفاده کنید. همچنین پس از ارتقای سطح کاربری میتوانید چندین آرایشگر را تعریف و هرکدام به طور جداگانه بر وقت ها مدیریت داشته باشند. در نسخه موبایل تایم بوکر سعی شده است تمامی امکانات نسخه وب را پیاده سازی کنیم.

 • 4- هزینه خدمات ارائه شده رو چطور باید بگیرم؟

  اگه گزینه پرداخت اینترنتی رو فعال کنید لازم میشه تا یک حساب از سایت زرین پال رو بهمون معرفی کنید. زرین پال یک بانک اینترنتیه که ما هزینه های دریافت شده رو به اون حساب منتقل میکنیم. سپس شما میتونید هر موقع که خواستید پولتون رو به حساب اصلی منتقل کنید.
  کافیه از لینک داخل پنل به زرین پال برید و با ارائه مدارک سطح نقره ای رو دریافت کنید. درگاه بسازید، کد درگاه رو به داشبورد ما ببرید و تمام!